px fb

Renowacja – malowanie, odnowiony rower

underline

Jesteś przywiązany do swego roweru jak do przyjaciela. Przejechaliście razem tysiące kilometrów, przeżyliście wiele wspaniałych przygód. A może kupiłeś sobie zabytkowy rower, któremu chcesz nadać drugie życie? Bez względu na powód umożliwimy Ci profesjonalną renowację roweru. Odnawianie roweru to zadanie dla firmy, która może pochwalić się długoletnim doświadczeniem. To zadanie dla nas!

Nasza praca przy odrestaurowywaniu roweru to nie tylko malowanie. Bardzo istotnymi są szczegóły i detale odtwarzanych pojazdów. Próbujemy wyszukać na rynku brakujące części, dokonujemy renowacji skór sidełek i sakw rowerowych. Precyzyjnie odtwarzamy naklejki, emblematy i napisy.

Zajmujemy się kompleksowymi renowacjami rowerów i oferujemy:

Rowery oraz elementy do renowacji wyceniamy wstępnie na podstawie zdjęć, jednak dokładny kosztorys podajemy po otrzymaniu części i po ich dokładnych oględzinach. Czas usługi uzależniony jest od ilości wykonywanych prac oraz dostępności części.

Rowery oraz części można dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą albo kurierem. Opakowanie powinno umożliwić odesłanie elementów. Do paczek proszę dołączyć wypełniony formularz wraz z podpisem. Przed wysyłką prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zabytkowe rowery nie mają przed nami tajemnic